Калуський суд скасував арешт на автомобіль та передав його на потреби ЗСУ

 • Під час розгляду кримінальної справи, обвинувачений заявив, що бажає передати вилучений у нього автомобіль на потреби Збройних сил України.

  Як йдеться на сторінці Калуського міськрайонного суду, прокурор та інші учасники процесу проти заявленого клопотання не заперечували.

  Суд встановив, що ухвалою слідчого судді Івано-Франківського міського суду було накладено арешт на автомобіль Renault Trafic, який на праві приватної власності належить обвинуваченому, заборонивши його відчуження.

  Такий арешт було накладено з метою збереження речового доказу та виконання рішення суду в частині конфіскації майна та досягнення завдань кримінального провадження.

  При вирішенні клопотання, судом враховано, що вказаний автомобіль не має ознак речового доказу, який може бути використаним як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, а тому, врахувавши позицію обвинуваченого, який є власником арештованого майна, постановив скасувати арешт на транспортний засіб та передати його на потреби Збройних сил України.

 • Читайте також: На Прикарпатті судитимуть росіянина, який обікрав автомобіль

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!