“Карантин вихідного дня дав свій ефект”, – головний санітарний лікар Прикарпаття

 • Сьогодні, 7 грудня, в Івано-Франківську відбувся щотижневий брифінг в обласній державній адміністрації.

  Першим питанням порядку денного стала ситуація з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Про неї доповів директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

  “Майже 52% ліжок, тобто 1500, в нашій області забезпечені подачею кисню. За цю добу госпіталізували понад 140 людей. А от динаміка захворювання на коронавірус за останній тиждень пішла на спад”, – сказав Ігор Дмитренко.

  Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук підтвердив, що кількість захворілих падає. Втім, в Україні за останню добу зареєстрували 8 641 випадок COVID-19, і цю цифру ніяк не можна назвати маленькою.

  “За минулу добу в нас лише 65 нових випадків. Найбільше реєструється в Івано-Франківську, в інших районах показники більш позитивні. Можу пояснити це тим, що від людей зараз надходить досить маленька кількість зразків на аналізи. І карантин вихідного дня теж дав свої результати. Але я все одно прошу всіх – не ставтеся до ситуації легковажно, коронавірус все ще є у нашому суспільстві”, – зазначив Руслан Савчук.

  Загалом же на Прикарпатті від коронавірусу померло 696 осіб, за останні три доби – 22 летальні випадки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!