Кава на полицях магазинів – це низькоякісна кава: У Франківську відбувся вечір кави

Вчора, 6 квітня, в Івано-Франківську відбувся вечір кави. Вперше журнал “Like” провів такий захід для своїх партнерів та шанувальників.

Організатори вже давно помітили тенденцію зростання кавоманів у Франківську, тому й вирішили потішити своїх прихильників вечором, де можна було б поспілкуватися за чашечкою смачного напою.

“Ми помітили, що кава дарує людям релакс, спілкування, тому й вирішили подарувати людям трішки романтики”, – розповіла комерційний директор журналу “Like” Анна Угорчак.

На вечір запросили саксофоніста, який створював музичне оформлення заходу. Христина Стефінів розважала гостей романтичною лірикою. Інформаційно вечір доповнив бариста Sunndays coffee Віктор Барабашов, який  розповів про походження кави, звідки прийшов в Україну цей напій, як він удосконалювався у смаках.

Організатори запевняють, що це не останній такий вечір. Надалі планують до таких зустрічей залучати інших партнерів та клієнтів глянцю “Like”.

Цікаво, що під час вечора, гості могли отримати подарунки, адже серед відвідувачів ресторану “Black & White” проводили інтерактив на знання особливостей кави, її застосування. На переможців чекала натуральна косметика та мило на основі кави.

Цікаво про каву 

  1. Експорт кави займає друге місце після нафти.
  2. Є два види кавового дерева – Арабіка та Робуста. Арабіка найбільше цінується у світі, оскільки багата на яскраві смаки. Вона й дорожча в ціні.
  3. Чим довше смажиться кава, тим менше смаків у ній залишається.
  4. Є 6 ступенів смаження кави:
  • скандинавський (допускається тільки вихід вологи);
  • американський,
  • віденський (середній ступінь обсмаження, популярний у світі);
  • французький,
  • італійський (сильний ступінь смаження),
  • іспанський – це вже вугілля.

Комерційна кава. Вся кава,  яка є на полицях магазинів – це низькоякісна кава. Вона довго зберігається на складах, а потім ще довше на полицях магазинів.

Найкраща кава у маленьких місцевих мануфактурах, яких все більше і більше з’являється в українських містах.

Нагадаємо, У Франківську з’явився новий журнал “Like”

IMG_5472 IMG_5474 IMG_5477 IMG_5479 IMG_5482 IMG_5485 IMG_5490 IMG_5501 IMG_5502 IMG_5504 IMG_5506 IMG_5513 IMG_5514 IMG_5519 IMG_5522 IMG_5526 IMG_5537 IMG_5539

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!