Керівника Косівської поліції та його заступника відсторонили від роботи

 • Правоохоронці розпочали службове розслідування. 

  Сьогодні до Косівського районного відділку поліції на зустріч з місцевими мешканцями прибув начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько.

  Люди вийшли на протест і висловились щодо неналежно вжитих превентивних заходів поліцейськими щодо раніше судимого громадянина, який кілька днів тому був затриманий за тяжкий злочин – зґвалтування та вбивство 9-річної дівчинки.

  “За результатами зустрічі керівник поліції області прийняв рішення про відсторонення від виконання обовʼязків на час проведення службового розслідування начальника Косівського РВП та його заступника з превентивної діяльності. Вже покладені обовʼязки на нових керівників з апарату ГУНП”, – йдеться у дописі Поліції Івано-Франківської області.

  Тимчасовий виконувач обов’язків Голови Національної поліції України Іван Вигівський призначив проведення комплексної перевірки службової діяльності всього відділу поліції. До складу комісії включені представники центрального апарату НПУ.

  “Просимо громадян долучатися до співпраці – надавати інформацію, скарги та повідомлення, які будуть використані під час проведення службового розслідування. Результати роботи комісії та подальші кадрові рішення будуть доведені до громадськості”, – наголошують у поліції.

 • Нагадаємо, правоохоронців відсторонили від виконання обов’язків через те, що якби поліцейські вчасно зреагували на попередній напад на жінку, який стався нещодавно в Кутах, вбивства 9-річної дитини можна було уникнути.

  Фото з місця протесту біля відділку поліції міста Косів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!