Керівники “Бюджету участі” виявили низку порушень під час голосування у Франківську

 • Цьогоріч керівники “Бюджету участі” виявили низку порушень у змаганні за першість та голосуванні серед учасників проєкту в Івано-Франківській громаді.

  Зокрема, колишній депутат Івано-Франківської міської ради обіцяв винагороду за голоси на ремонт вулиці, повідомляє «Суспільне Карпати».

  “Розіграш грошової винагороди між тими, хто проголосує і скине скрін голосу, – це є підтверджений факт”, — каже координаторка Христина Гнатів.

  Адміністрації шкіл та університетів активно заохочували до голосування своїх учнів, студентів та батьків. Однак надходила інформація, що один з вишів обіцяв скасувати заборгованість за пропущені заняття за голос, відданий за проєкт.

  “З однією з дирекцій шкіл були проведені бесіди ще минулого року, тому що там доходило до утисків”, — розповідає координаторка проєкту “Бюджет участі”.

  Робоча група конкурсу готова була знімати такі ініціативи з участі у проєкті, але цього не передбачено у положенні, за яке голосували депутати Івано- Франківської міської ради.

 • “Наступного року плануємо прописати, що ми можемо зробити, щоб такого не повторилося. Це є недобросовісна конкуренція. Не кожен може собі дозволити купити голос”, — каже Христина Гнатів.

  До слова: У Бурштині вперше стартує програма “Громадський бюджет-2021”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!