Керувати успіхом: Денис Шмигаль зустрівся з послом Канади Романом Ващуком

 •  Сьогодні, 26 вересня, в Івано-Франківську відбулася зустріч голови ОДА Дениса Шмигаля з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком.

  Керівник облдержадміністрації та посол Канади обговорили питання співпраці і розвитку, а також наголосили на перевагах, які децентралізація принесла Прикарпаттю.

  “Ми завжди мали ефективну співпрацю з Івано-Франківщиною через проект ПРОМІС. Під час децентралізації ресурс потрапив на місця, і пішов туристичний бум. А зараз для України настає цікавий період – потрібно управляти успіхом, а не лише долати негаразди”, – сказав Роман Ващук.

  Денис Шмигаль подякував народу Канади за підтримку України і Прикарпаття зокрема.

  “Ми готові і надалі продовжувати співпрацю. Те, що ваша каденція добігає кінця, не означає, що ви перестанете бути другом України. Тому я прошу вас про подальшу підтримку Прикарпаття. Ми ініціюватимемо нові проекти, бо хочемо рухатися в правильному напрямку. І канадський досвід для нас дуже цікавий”, – розповів очільник Івано-Франківщини.

  За словами Шмигаля, суспільство зараз очікує на швидкі і кардинальні зміни, на входження України в коло провідних цивілізованих держав світу. Тому рух вперед і розвиток є вкрай важливими.

 • “Івано-Франківщина мені відома як край рухливих людей. Я зараз говорю про міграцію – як двостороннє і позитивне явище. Ви є першопрохідцями в цьому, в силу історичних обставин. Тому маєте ще один виклик – змусити цих людей осісти на Прикарпатті, довівши їм, що тут жити добре”, – додав посол Канади Роман Ващук.

  Нагадаємо, “Якщо на Домбровському кар’єрі буде катастрофа – на ліквідацію підуть мільярди”, – Денис Шмигаль

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!