Кінотеатр та гончарні майстерні: на Прикарпатті будують “Дзбан”

 • У селі Старий Косів розпочали спорудження культурно-мистецького центру «Дзбан» у рамках проєкту «Створення культурно-мистецького туристичного комплексу «Мальований дзбан».

  Будівництво здійснюється за програмою «Велике будівництво», інформує “Галицький кореспондент” з посиланням на ІФ ОДА.

  Голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, перебуваючи на Косівщині, побувала на території будівництва центру та спільно з керівниками району і міста оглянула стан реалізації проєкту.

  Зазначалося, що ідея щодо втілення проєкту з’явилася ще 10 років тому. Центр буде побудований у формі дзбану заввишки з триповерховий будинок. Вже до кінця року у ньому облаштують мінікінотеатр, гончарні майстерні, конференц-залу та зали для малювання.

  Фінансування «Дзбану» передбачається з Державного фонду регіонального розвитку у сумі понад 12 мільйонів гривень та за підтримки із місцевого бюджету. На сьогодні будівельні роботи розпочаті, готовність об’єкта – 6%.

  «Наша область, окрім чималого туристичного потенціалу, має унікальні культурно-мистецькі надбання, які ми повинні зберігати та примножувати для майбутніх поколінь, – зазначила Світлана Онищук. – Переконана, що спорудження «Дзбану» дасть змогу створити на Івано-Франківщині ще один туристичний «магніт», до якого приїжджатимуть мандрівники із різних куточків України».

  Читайте також: У Коломиї ремонтують музей “Писанка”: вартість робіт -понад шість мільйонів (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!