Кого не було вдома, той передає гроші: як цього року колядували у Дзвинячі

  • 14 січня, на свято Василія Великого, у селі Дзвиняч завершилася благодійна коляда на підтримку ЗСУ. З уст дітей від хати до хати линули відомі колядки. Зібрані кошти в сумі 185 тисяч гривень наколядували вихованці Дзвиняцького Палацу культури та Молодіжного простору “Комора”.

    “Коляда пройшла наче на одному подиху, – розповіла “Галицькому кореспонденту” т.в.о. директора Палацу культури Яна Сапіжак. – До гурту навіть долучалися господарі тих хат, до яких ми завітали з колядою. Всі учасники дуже хотіли допомогти ЗСУ і назбирати значну суму. Ми були вражені щирістю та добротою людей, в домівки яких ми завітали під час Різдвяних свят. Кого не було вдома, то досі продовжують передавати гроші. Навіть краяни, які зараз перебувають на заробітках за кордоном, також перераховують кошти”.

    Дзвиняцькі колядники вже передали 50 тисяч гривень родині пораненого військового Василя Семківа, який зараз проходить лікування. Решту коштів з допомогою волонтерів буде витрачено на необхідні речі, яких так потребують захисники на фронті.

    Мар’яна ЛОКАТИР

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!