Колектив із Яремчанщини протестує під Міністерством у Києві

 • Сьогодні, 20 серпня, біля будинку Міністерства екології та природних ресурсів України розпочалася безстрокова акція протесту. Її проводять працівники Національного природного парку України «Карпатський» з міста Яремче, повідомляють у пресслужбі Атомпромспілки України, членами якої є природоохоронці.

  До Києва горяни приїхали з єдиною вимогою — домогтися чесного та відкритого проведення конкурсу Мінприроди на заміщення посади директора національного природного парку “Карпатський”. Також, вони хочуть, щоб при цьому врахували побажання трудового колективу, яке вони ухвалили на конференції, щодо висунення на конкурсну комісію міністерства кандидатуру Олександра Киселюка. Вони мають на це право згідно з Законом України “Про трудові колективи і підвищення їх ролі в управлінні підприємствами, установами, організаціями”.

  Голова профкому національного природного парку, заступник директора Ігор Купчак, який працює у “Карпатському” уже 35-й рік, каже, що у колективу є усі підстави сумніватися у прозорій політиці проведення цього конкурсу. Комісія засідає вже вдруге, склад її змінювався і кандидатура, яку вона розглядає, викликає підозри, тим паче, що нині ця особа є працівником міністерства. Тому, на думку Ігоря Васильовича, у цьому проглядається корупційна складова.

  Нинішній виконувач обов’язків директора парку В.Слободян, відмовився брати участь у конкурсі, тому колектив запропонував фахівця з 30-річним стажем, заступника директора, кандидата біологічних наук О. Киселюка. Вони знають цю людину, як фахівця з бездоганними характеристиками і по роботі, і по громадській діяльності:

   “Наші Карпати повинні охороняти люди, які знають і люблять їх, можуть і хочуть це робити”,— каже голова профкому НПП “Карпатський”.

  Таку думку підтримують, зокрема, начальник Говерлянського природоохоронного науково-дослідного відділення Василь Максимюк, завідувач лабораторією географічних досліджень Ярослав Тимчук та всі інші 50 осіб, які сьогодні протестують під стінами Міністерства екології та природних ресурсів.

  Варто зазначити, що за кандидатуру Олександра Киселюка проголосували 98% членів трудового колективу.

 • Довідково. Атомпрофспілка — професійна спілка працівників атомної енергетики та промисловості України. Це всеукраїнська, добровільна, неприбуткова, громадська, самоврядна організація, яка об’єднує працівників підприємств та організацій: атомно-промислового комплексу України; природно-заповідного фонду; спеціалізованих із поводження з радіоактивними відходами, ліквідації надзвичайних ситуацій чи радіаційних аварій, а також інших секторів економіки; державних службовців, тимчасово безробітних, пенсіонерів, студентів, учнів та тих, які працюють у фізичних осіб, приватних підприємців.

  Нагадаємо, нещодавно колектив з Микуличина виступив на фестивалі в Румунії (фото).

     

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!