Коломийки про Путіна: 79-річна бабуся з Маняви чекає на перемогу, щоб заспівати на головній сцені столиці


 • Юстина Олійник проживає в селі Манява Солотвинської територіальної громади. Незважаючи на свій вік, а виповнилося бабусі 79 років, вона активна, енергійна, життєлюбна і з почуттям гумору, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  Юстина Данилівна сама складає вірші, гуморески, пісні та співанки. Справжнім хітом стала коломийка про Путіна, яка набрала 4 млн переглядів в інтернеті.

  У Маняві пані Юстину знають всі: і дорослі, і діти. Люди схвально відгукуються про народну творчість жінки, яка все життя брала участь у різних масових заходах.

  “Я тепер маю час, аби складати співанки, – каже Юстина Данилівна. – В молодості то діти малі були, то хату будували з чоловіком. Тепер маю час і дякую Богу, що дає мені добру пам’ять і можливість творити. Нехай люди слухають мої співанки, може то комусь буде розрада у такий складний час”.

  Є в репертуарі бабусі і сумні вірші, присвячені захисникам України. Юстина Олійник каже, що співпереживає з кожною матір’ю, яка втратила сина на війні, бо теж поховала давно молодого сина.

  “Тета Юстина – наша місцева зірка, – розповіла “Галицькому кореспонденту” племінниця Оксана Яцейко. Її люблять і поважають у селі. Вона складає пісні, вірші на будь-яку тему. Зараз для нас всіх головне перемога. А тета дуже вірить, що коли святкуватимемо її, то вона обов’язково заспіває на головній сцені у столиці свої коломийки”.

  Мар’яна ЛОКАТИР

 • Рік тому ми вже писали про Юстину Олійник, читайте матеріал про неї – Прикарпатка складає коломийки, якими висміює російську владу 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!