Коломийські музейники започаткували  проект «Музей у госпіталі» 

 • Нещодавно працівники науково-освітнього відділу та відділу тканин Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського відвідали місцевий госпіталь, де лікують бійців АТО.

  Музейники запропонували воякам взяти участь у майстер-класі з малярства на склі, зобразивши пензлем і фарбами легендарного козака Мамая. Хоч для багатьох пацієнтів така пропозиція була дивовижною, чимало з них зголосилося, повідомляє prostir.museum.

  Дві години промайнуло  швидко. Хтось відразу пірнув у малярство, хтось жартував, хтось розповідав про життя,  про свою сім’ю, про  фронт, а хтось мовчки спостерігав за всією цією мистецькою феєрією, по-хлопчачому ховаючи за спину  поранені руки… А ще музейники зрозуміли найголовніше – такі майстер-класи потрібні, оскільки вони хоч на трохи, хоч тимчасово, але відволікають зболене тіло воїнів, заспокоюючи їхній  розум все-таки вічністю краси, а не тимчасовими руїнами…

  Допомогла у роботі музейникам волонтерка Оксана Вандич, яка зібрала усіх разом, організувавши цю духовно-мистецьку зустріч з продовженням – обов’язкової виставки з намальованих бійцями АТО робіт на склі.

  Нагадаємо, Найстаріший дзвін Калуша передали музейникам на зберігання.

  ам_resized ві1_resized іф1_resized

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!