Коломиянку визнали однією з найкращих на чемпіонаті з бодибілдингу

• 35-річна коломиянка Світлана Мацюк професійно спортом почала займатися лише рік тому і вже стала володаркою одразу двох медалей. Їх вона здобула на відкритому міжнародному чемпіонаті з бодибілдингу та фітнесу «UKRAINIAN GRAND PRIX».

За фахом Світлана провізорка. Із свої тренером вона познайомилась, коли шукала фахівця, який допоможе їй схуднути, пише “НТК”.

“Був проєкт на 30 днів. Я скинула 9 кілограмів і виграла поїздку в Амстердам. Коли повернулась, мені стало нудно просто так займатись в залі. Захотілось у важчому режимі працювати”, – каже Світлана Мацюк.

Після цього вона вирішила попробувати себе у фітнес-бікіні. Вона почала правильно харчуватись, добре спати, тренуватись. Як результат, жінка почуває себе добре: ні депресій, ні фізичних виснажень немає. Каже, що має кращий вигляд, ніж у 25 років.

Днями Мацюк поїхала на перші у своєму житті змагання у Київ. Там вона виступала одразу в трьох категоріях. Жінка здобула одразу дві медалі: срібну та бронзову.

До теми: Прикарпатці вибороли “золото” і “бронзу” на чемпіонаті України з вільної боротьби