Коли лікар безсилий: прикарпатські медики відправились на прощу

  • 10 червня відбулася V Всеукраїнська професійна проща медичних працівників до Зарваниці. Кілька сотень лікарів, медичних сестер, фельдшерів, керівників медичних закладів взяли участь в Архиєрейській Божественній літургії та отримали благословення від єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка).

    «Сьогодні складаємо подяку Господу Богу за служіння з серця, – зазначив Владика Теодор. – Служіння, яке дозволяє пацієнту встати на ноги тілесно і духовно. Сьогодні молитва скерована до Господа через посередництво Пресвятої Богородиці за всіх працівників – лікарів, медсестер, санітарок, студентів медичних закладів. Щоб Господь давав вам здоров`я, щоб у тих ситуаціях, коли ви, як медики скажете: «Я є тут безсилий», – Господь давав силу. Ця молитва є за ваші сім`ї і родини, коли ви їх залишаєте, бо йдете на чергування чи операцію, за всіх ваших хворих, щоб вони ніколи не виходили з лікарні сумні, чи розчаровані. Кожного пацієнта обдаровуйте своїм служінням у любові».

    До теми: Манолій Піцуряк виступив проти медичної реформи

    «Вже стало  традицією проведення спільних прощ медичних працівників та священнослужителів напередодні Дня медичного працівника, – наголосив в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Микола Стовбан. – Проведення стількох прощ – це знак неабиякого Божого благословення для всіх. Адже кожна проща – це проща іспиту сумління. Спільна робота священослужителів та медиків завжди давала гарний результат. Медичні працівники зцілюють і тіло, і душу, а без Божої ласки та благословення вони не можуть цього робити. Саме тому людина, яка обрала фах медпрацівника, повинна володіти такими якостями, як милосердя та любов до ближнього і плекати та розвивати їх в собі. Крім того, такий захід допомагає працівникам медичної галузі відновити свої сили, віднайти спокій в молитві та отримати благословення на подальшу роботу».

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!