Колишній інспектор Коломийського відділу ДСНС за корупцію заплатить 42 тисячі гривень штрафу

 • Суд покарав за зловживання впливом інспектора Коломийського міськрайонного відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

  Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 6 жовтня.

  У 2020 році до інспектора звернувся підприємець, який хотів оформити дозвіл на роздрібну торгівлю пальним. Для цього була потрібна декларації відповідності точки продажу вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

  За вказівкою інспектора підприємець зібрав усі необхідні документи. Обвинувачений, переглянувши документи та, переконавшись, що вони є достатніми для формування та затвердження декларації, заявив, що бажає отримати 400 доларів і за цю винагороду особисто посприяє у затвердженні дозволу посадовцями у сфері пожежної безпеки.

  Підприємець, побоюючись, що самостійно не зможе оформити необхідні документи, а також остерігаючись перевірок у майбутньому погодився дати гроші. Але водночас, розуміючи незаконність таких вимог, чоловік звернувся у правоохоронні органи і діяв під їх контролем.

 • Інспектора після викриття на гарячому звільнили з роботи. У судовому засіданні він визнав вину, щиро розкаявся та просив його суворо не карати.

  Читайте також: франківець намагався викрасти дороге віскі з магазину

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!