Компроміс між Україною та Росією поки неможливий, – президент Чехії

 • Він додав, що збитки в обох сторін вже суттєві.

  Президент Чехії Петр Павел поки не уявляє, що Україні та Росії вдасться домовитися про припинення конфлікту. Про це передає УНН з посиланням на Czech Radio.

  За його оцінками, може настати момент, коли Москві та Києву стане ясно, що продовження конфлікту означає лише нові витрати, страждання та втрати без надії на успіх.

  “Поки що неможливо собі уявити, що Україні та Росії вдасться домовитися про припинення конфлікту. Усі пропозиції Росії досі були фактично диктатом. Кремль представив свій список умов, які він, як агресор, не має права виставляти”, – сказав Павел.

  Він також переконаний, що війна в Україні закінчиться або поразкою однієї з воюючих сторін, або виснаженням та усвідомленням того, що ніхто не зможе повністю досягти своєї мети. Він також додав, що може настати момент, коли Москві та Києву стане ясно, що продовження конфлікту означає лише нові витрати, страждання та втрати без надії на успіх.

  “Може пройти ще багато часу, перш ніж ситуація дійде до такої точки, а збитки обох сторін, як в економічному плані, так і з точки зору кількості жертв, вже дуже вагомі. Ситуація починає негативно проявлятися, у тому числі й в Росії”, – зазначив Павел.

  До теми: Понад 50 країн засудили незаконні вибори РФ на окупованих територіях України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!