“Країна великих можливостей”: у Франківську Роман Семенуха говорив із студентами про майбутнє

Вчора, 13 листопада, народний депутат України від партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха в Івано-Франківську зустрівся із студентами-юристами Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника.

Депутат каже, що в кожному місті України він намагається спілкуватись із молоддю – це для нього важливо. Пан Роман поцікавився у студентів, хто хоче після завершення навчання поїхати за межі України та обґрунтувати чому.

Один із майбутніх юристів відповів, що хоче поїхати, бо в Україні немає можливості реалізуватись. У відповідь депутат поцікавився, чи зможе емігрант з України працювати в інший країні за правничою спеціальністю?

“Я не маю ілюзій, що переконаю вас не їхати. Та мені здається, наша країна – це країна великих можливостей. Рано чи пізно будь-яка війна закінчується і економіка відроджується”, – наголосив Семенуха.

За словами депутата, серед людей існує міф, що нас хтось десь за кордоном чекає. Та це не правда.

“Я вас запевняю: ми ніде в світі не потрібні, окрім України. Ви унікальне покоління. Ви народженні за незалежної України і ви будете будувати своє життя тут. А от десятки попередніх поколінь не мали такої можливості”, – закцентував Роман Семенуха.

Проте, на думку політика, в Україні є люди, які насправді зацікавленні у тому, щоб кадри нас покидали.

“Україною володіє 7-8 сімей, і цим людям краще, аби активні українці виїхали, адже тих, хто залишиться, буде легше скупити”, – уточнив народний депутат.

Також він порадив студентам вивчати іноземні мови, зокрема англійську: “Сьогодні незнання англійської мови закриває перед вами чимало дверей. Я вас закликаю вчити її, поки є час. Це зробить вас більш конкурентоспроможними”.

Окрім того, Семенуха відповідав на питання студентів та розповів юним франківцям про професії, які можуть зникнути. Мовляв, здобуття вищої освіти – тільки маленький крок. Він дає базові знання та навички, але сучасність вимагатиме від людей отримувати мінімум дві, а то й три професії, чи постійно вдосконалюватись в обраній справі.

 

 

На правах реклами

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!