Кулеба анонсував нові санкції проти РФ та “чіткий сигнал Путіну” під 24 лютого

 • Санкції будуть оголошені в різних країнах.

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі національного телемарафону анонсував “нові санкції” та інші заходи до 24 лютого – річниці початку повномасштабної війни Росії проти України, передає УНН.

  “В ООН, в Києві, в багатьох інших столицях світу відбудуться різні події, які надішлють дуже чіткий сигнал президенту Путіну: якщо ти, Путін, граєш у гру на виснаження і думаєш, що час грає на твоєму боці, то ти глибоко помиляєшся. Тому що єдність із Україною з кожним днем лише зростає, і у цій війні ти неодмінно програєш”, — сказав Кулеба. 

  Крім цього, він прокоментував плани президента США Джо Байдена відвідати Польщу із 20 по 22 лютого:

  “Безумовно, це також складовий елемент вшанування цієї трагічної річниці і складовий елемент того сигналу Путіну, який я оголосив. Тому дуже важливо, що саме в Європі буде президент Байден. Тим більше в Польщі — країні, яка відіграє надзвичайно важливу роль в забезпеченні другого збройового фронту для України”.

  Голова МЗС зазначив, що йдеться не лише про візит Байдена до сусідньої з Україною країни, а й низку інших подій “глобального масштабу”. Кулеба також розповів про можливість посилення санкцій щодо РФ та виключення її з Ради безпеки ООН.

  “Під 24 лютого будуть нові санкції. Вони будуть оголошені в різних країнах, в різних інституціях. Це теж буде частиною цього сигналу єдності заради перемоги. Що стосується ООН і Росії в Раді безпеки — ми розпочали шлях своєю заявою Міністерства закордонних справ, яку оприлюднили наприкінці минулого року. Цей шлях не буде швидким… Тому що йдеться про перезавантаження, по суті, глобальної інституції. Але у нас є чіткий план”, — наголосив Кулеба та додав, що першою метою Києва є “делегітимізація присутності Росії в Раді безпеки ООН”.

  До теми: Дуда допустив перемогу Путіна, якщо Захід зволікатиме зі зброєю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!