Квартири в центрі міста чи в приміських зонах? Що обирають?

Про власну нову квартиру задумується чи не кожен прикарпатець. Втілити задум зараз досить легко, адже забудовники пропонують безліч варіантів. Але самі покупці таке рішення зазвичай приймають непросто, адже зважити доводиться кожну деталь. І одним з головних критеріїв вибору є комфортність проживання в будинку. Саме це спонукає людей декілька разів подумати, де вигідніше купити квартиру.
Тож Аналітичний центр будівельної компанії “Благо” з’ясував, які переваги життя у центрі міста та в приміських зонах.

Життя у серці міста

Жити у середмісті завжди було престижно. Тут фактично перебуваєш у гущі всіх важливих міських подій, поблизу культурні та адміністративні центри і магазини, дібратися до яких можна швидко та без особливих проблем.
Проте, окрім переваг, тут достатньо й недоліків. Одним із них є висока вартість житла. Про окремий двір з дитячими майданчиками годі й говорити, адже тут кожен квадратний метр на вагу золота. А власникам авто доведеться щоденно шукати нове місце для паркування.

Нове помешкання у мікрорайоні

Житлові комплекси у мікрорайонах уже давно не поступаються якістю нерухомості, що побудована у центрі. Навіть багато у чому переважають. Насамперед, плюсом є їх розташування.

У віддалених мікрорайонах є багато паркових і відпочинкових зон. За рахунок зелених насаджень тут чистіше повітря, ніж у центральній частині міста. Жити у такій місцевості більш комфортно. Та й наявність поряд річки теж неабияк тішить покупця.

Будують тут цілі житлові комплекси, які мають обмежений в’їзд на територію і свою інфраструктуру. Хороший паркінг тут теж передбачений. Думаешь, что сейчас нет чумового старого порно? Ох, как же ты сильно ошибаешься! Здесь старое ретро порно собрано со времен, когда дамы и мачо позабыли о стеснениях. Скорее смотри ретро секс и получай удовольствие.
Щодо віддаленості від центру, більшість будівельників намагаються прорахувати і ці нюанси. Тож розпочинають нове будівництво неподалік від головних магістралей, якими можна швидко доїхати до центральної частини міста. Купити квартиру в Івано-Франківську із хорошим транспортним сполученням можна у містечку «Cоборне», в житловому масиві «Паркова алея» та «Comfort Park».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!