Квіти, пряники та прикраси для мами: у Франківську провели акцію до Дня сім’ї

 • Сьогодні, 13 травня, в Івано-Франківську розпочинаються заходи до Тижня подружжя.

  У Палаці Потоцьких відбулася презентація програми заходів Family practice «Простір для сімейного розвитку».

  Головна спеціалістка відділу сім’ї та гендерної політики департаменту молодіжної політики та спорту Марія Веляник розповіла, що захід організували для дітей різних категорій. Хочуть показати, що спільними зусиллями можна все зробити.

  «Тут зараз багато дітей. Ми запросили ліцей 4, а також прийшли діти, які займаються і вчаться при «Карітас»», – каже Марія Веляник.

  Наталія Козакевич, виконавча директорка «Карітасу» додає, що така ініціатива у місті відбувається вже шостий рік.

  «Сім’я – це не лімузин і біла фата, це кропітка робота для створення гармонійного простору. Просто бути щасливим неможливо, треба докладати зусиль для щастя», – пояснює Наталія Козакевич.

  Напередодні Дня сім’ї (15 травня) організатори хочуть, аби діти разом з батьками виготовили подарунки для своєї сім’ї. Після презентації розпочався перший сімейний захід в рамках Тижня подружжя – майстер-класи до Міжнародного дня сім’ї “Сім’я: там, де увага та тепло”. Майстер-класи розраховані для усієї родини:

  У програмі свята були: розпис пряників “7-Я”, майстер-клас “Прикраса для мами”, майстер-клас “Посади квітку”, майстер-клас “Декорування будиночка в техніці декупаж”, конкурс малюнка “Моя сім’я”.

  Заходи до Тижня подружжя триватимуть з 13 травня до 20 червня. Формат зустрічей – офлайн та онлайн.

  Читайте також: У Франківську на благодійному аукціоні збирали кошти на лікування дитини, позбавленої батьківського піклування

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!