КилимМен із Kalush Orchestra відправиться разом з кришталевим кубком Євробачення у фототур містами України (фото)

 • Український гурт Kalush Orchestra, який став переможцем конкурсу “Євробачення-2022”, отримав новий кубок конкурсу.

  Найзагадковіший учасник гурту КилимМен вже готується вирушити з ним містами України, щоб кожен охочий міг сфотографуватися з переможним трофеєм, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  До переліку міст, куди вже зараз планує вирушити учасник Kalush Orchestra – Львів, Івано-Франківськ, Київ, Калуш, Чернівці та Вінниця.

  До слова, 29 травня гурт разом із «Фондом Сергія Притули» продав свою нагороду на благодійному аукціоні. Мікрофон придбали за 900 тисяч доларів. Новим власником кубка пісенного конкурсу стала криптоспільнота WhiteBIT. Отримані гроші пішли на комплекс безпілотників PD–2 для ЗСУ.

  Організатори конкурсу, коли дізналися про добрий намір музикантів, вирішили виготовити копію трофею та надіслати його гурту, що стало прецедентом в історії конкурсу. Працював над створенням копії К’єлл Енгман, один із провідних шведських художників зі скла у 20-му та 21-му століттях. Саме він щороку виготовляє кубки для пісенного конкурсу “Євробачення”.

  Після перемоги на “Євробаченні-2022” нам хотілося, щоб приз конкурсу також відіграв свою роль для пришвидшення перемоги України у війні. Саме тому команда Kalush Orchestra вирішила виставити кришталевий мікрофон на аукціон. Те, що організатори конкурсу спеціально виготовлять для нас копію – стало приємним сюрпризом. Що ж, подумаємо тепер над тим, яку користь новий кубок зможе принести нашій країні, але спершу хочемо, щоб кожен українець міг сфотографуватися з цим трофеєм. Адже перемога цьогорічна на Євробаченні – це не тільки перемога нашого гурту, а й усієї України”, – говорить Олег Псюк, лідер Kalush Orchestra.

  Також читайте, що Kalush Orchestra показав, хто придбав кубок “Євробачення” за 900 тисяч доларів.

  Про те, що гурт отримає новий кубок ми писали тут.


   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!