Кисню буде замало: під Калуською лікарнею – черга зі “швидких”

 • Медики Калуської ЦРЛ працюють на межі людських можливостей: виснажуються і хворіють.

  Світлиною з чергою карет швидкої невідкладної медичної допомоги під приймальним відділенням Калуськоїї ЦРЛ поділилася заступниця міського голови Наталія Кінаш.

  “Свіже фото. Черга швидких під приймальним Калуської ЦРЛ. Медики працюють на межі людських можливостей: виснажуються, хворіють. Ніхто з невакцинованих пацієнтів від госпіталізації не відмовляється”, — сказала вона.

  У Калуській ЦРЛ кількість хворих з COVID-19 стрімко зростає. Міська влада закликає мешканців громади вакцинуватися: йде до того, що не вистачатиме кисневих точок, інформують “Вікна”.

  Станом на 25 жовтня в Калуській ЦРЛ є 190 хворих з пневмоніями. З низ у 187-ми діагностовано коронавірусну хворобу. 50 хворих — іногородні, 140 — мешканці Калуської громади. На цю дату зайнятими є 170 кисневих точок. Для порівняння: на п’ятницю, 22 жовтня, в лікарні був 171 хворий з пневмонією (124 — мешканці громади), а зайнятими були 132 кисневі точки. Таким чином за останні три дні частка зайнятих коронавірусних ліжок зросла з 67 до майже 75%, а кисневих точок — з 62 до майже 80%.

  На оперативній нараді у міськвиконкомі 25 жовтня акцентували увагу на суттєвому збільшенні як кількості госпіталізованих, так і на рості кількості зайнятих кисневих точок: за такого розвитку епідситуації вже за тиждень їх на всіх потребуючих може не вистачити. А також вкотре закликали мешканців громади вакцинуватися.

  Як зазначила заступниця міського голови Наталія Кінаш, вірус є дуже контактним. За її словами, в жовтні внаслідок коронавірусної хвороби померли 29 людей. Ще двоє людей, які поки що не увійшли до статистики смертності, померли в лікарні на ранок понеділка.

  Читайте також: В Україні виявили 14 634 випадки COVID-19, на Прикарпатті – 135

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!