“Киця з Яковлівки”. Як воїни з Прикарпаття рятують котиків

 • Чотирилапа улюблениця з позивним “Киця” живе у підрозділі БУАР 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, який несе службу на Бахмутському напрямку.

  Її разом з чотирма кошенятами врятував воїн з Прикарпаття Назар Горішний, пише “Суспільне”

  З його слів, на початку грудня 2022 року підрозділ батареї управління та артилерійської розвідки був на позиціях під Яковлівкою. 1 грудня Киця народила п’ятьох кошенят, з яких одне не вижило. Їх під своє “крило” і взяв Назар Горішний. Облаштував їм коробку та перевозив зі собою.

  “Ми їздили на позиції кожен день, але орки просувалися. Та й росіяни непередбачувані — можуть і з’їсти їх. Тоді вирішив забрати котів. Коли ми їх вивозили, то застрягли посеред поля. Побратими пішли шукати допомогу, бо не було зв’язку. І ми шість годин сиділи під шквальними обстрілами. Я тоді пообіцяв котам, якщо виберемося, то я заберу всіх додому. А якщо ніхто не захоче брати, то залишу всіх собі”, — пригадує Назар Горішний.

  Допомога прийшла, тож воїн стримав обіцянку і під час відпустки вивіз додому із зони бойових дій кошенят. Киця залишилася на одній з позицій, бо важко переносила дорогу.

  “Двох “хлопчиків” я віддав побратиму, одну чорну кішечку взяв друг, а собі залишив сіру. Назвали її Мія”, — каже Назар Горішний.

  Коли воїн повернувся до позиції, там його чекала Киця. Боєць каже: чотирилапа улюблениця має дуже лагідний характер, взимку зігріває та є особистим антистресом, який додає сил у важкі дні.

  Читайте також: Будуть відновлюватися і вчитися бізнесу: франківські волонтери відкриють реабілітаційний центр для військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!