Київське “Динамо” із рахунком 6:2 розгромило сербський “Партизан” у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

• Сербський клуб готувався до матчу на турнірі в Росії.

Віцечемпіон України “Динамо” з результативної перемоги стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів — 6:2 у першому матчі із сербським “Партизаном”, пише “Суспільне Спорт”.

Кияни стартували на міжнародній арені в другому відбірковому раунді провідного євротурніру. Номінально домашнім матчем вівторка, 23 липня, в польському Любліні команда Олександра Шовковського також офіційно відкривала для себе сезон 2024/25.

Як пройшов матч “Динамо” — “Партизан”?

На екваторі першого тайму рахунок відкрили гості. Фол Олександра Караваєва призвів до пенальті у ворота “Динамо”, який реалізував бразилець Салданья — 0:1.

Перевага “Партизана” протрималася до 40-ї хвилини, коли паритет відновив Микола Шапаренко — після його удару з межі штрафного голкіпер відбивав м’яч вже у власні ворота.

До кінця тайму “Динамо” вже вело із різницею у два голи.Дальнім ударом від стійки киян вивів уперед Володимир Бражко, а Караваєву вже в компенсований час поцілити в кут допоміг рикошет від суперника — 3:1.

Владислав Кабаєв, асистент в епізоді з голом Шапаренка, довів перевагу до розгромної в другому таймі. Вінгер протягнув м’яч майже від центру поля і прицільно пробив з-за меж штрафного.

М’яч для “Партизана” відіграв Салданья, який замкнув простріл від партнера до центру воротарської зони і став найрезультативнішим гравцем матчу з двома забитими голами.

Остаточний рахунок “Динамо” встановило голами у виконанні Дениса Попова й дебютанта Олександра Піхальонка. Півзахисник збірної України відзначився у своєму першому матчі за киян вже в компенсований час і довершив перемогу — 6:2.

“Динамо” — “Партизан” 6:2

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 43, Караваєв, 45+1, Кабаєв, 55, Попов, 83, Піхальонок, 90+2 — Салданья, 22 (пен.), 66.

Також читайте: Громадянина РФ затримали в Парижі за підготовку зриву Олімпіади