Збірна України зіграла внічию з Бельгією та вилетіла з Євро-2024 з футболу

• Збірна України залишилася поза плей-оф чемпіонату Європи-2024 за підсумками третього туру в групі Е. “Синьо-жовті” у заключному матчі на турнірі зіграли внічию з Бельгією — 0:0, інформує “Суспільне Спорт”.

До останнього туру всі чотири збірні квартету підходили з однаковим доробком у три очки. За додатковими показниками групу очолювала Румунія; Україна натомість посідала останню, четверту сходинку.

Для виходу до 1/8 фіналу Україні було необхідно перемагати бельгійців або грати внічию та розраховувати, що паралельний поєдинок Словаччина — Румунія закінчиться перемогою однієї з команд.

Як розгортався третій тур у групі Е?

• Події паралельного поєдинку грали на руку Україні, коли на екваторі першого тайму Словаччина повела проти Румунії. Навіс від партнера до штрафного майданчика замкнув Ондрей Дуда — 1:0.
    • У матчі Україна — Бельгія в першому таймі зберігався паритет. Небезпечного удару в ближній кут завдавав Кевін Де Брейне, але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Анатолія Трубіна.
    • До завершення перших таймів у обох поєдинках рахунок зрівняла Румунія. На 37-й хвилині Резван Марін реалізував пенальті за фол словаків у власному штрафному. 1:1 — Україна в режимі реального часу повернулася на останнє місце групи.
    • Гострий момент українці створили наприкінці першого тайму. Микола Шапаренко розрізною передачею “знайшов” у штрафному Романа Яремчука, але форвард замість удару вирішив прострілювати на Артема Довбика — вийшло засильно.
    • У другому таймі Трубіну доводилося вступати в гру після спроб від Ромелу Лукаку та Янніка Карраско. “Синьо-жовті” відповіли кількома епізодами за участю Довбика, проте до ударів у площину справа не доходила.
    • За “сухого” рахунку Руслан Маліновський спробував завдати гостого удару прямо з кутового — голкіпер Кун Кастельс зреагував у останній момент. Вже на компенсованих хвилинах виривати перемогу міг Георгій Судаков, проте пробив у воротаря.