Лісівники Прикарпаття значно збільшили прибуток у 2019 році

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під головуванням начальника Віктора Сахнюка відбулася колегія.

У ній взяли участь головні спеціалісти управління та керівники лісогосподарських підприємств, що координуються обласним управлінням. Про це інформує Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Так, на колегії розглянули питання господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за І півріччя 2019 року.

Начальник відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку Наталія Мельничук доповіла, що в І півріччі підприємства управління отримали чистого прибутку від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг на суму 409,5 млн грн, що значно більше як порівняти з минулим періодом.

Загалом підприємства управління отримали в І півріччі 2019 року 10,4 млн грн чистого прибутку. Цей прибуток направлено на розвиток матеріально-технічної бази підприємств: введені в експлуатацію та придбані основні засоби, зроблено капремонт доріг на суму 10,4 млн грн (відповідно до фінпланів І півріччя 2019 року). Рентабельність від усієї діяльності за пів року по управлінню склала 2,5 %.

По обласному управлінню на ведення лісового господарства направлено всього 166,5 млн грн власних коштів. Фінансування на 1 га загальної площі земель, що перебувають у постійному користуванні склало 365 грн. Середньомісячна зарплата по обласному управлінню склала 9136 грн і зросла проти 1 півріччя 2018 року на 497 грн.

Середня чисельність штатних працівників за півріччя склала 2947 осіб. До зведеного бюджету лісогосподарські підприємства управління за І півріччя 2019 р. сплатили 130,5 млн грн, що на 4,5 млн грн більше І півріччя 2018 року. Найбільшу суму податків проти першого півріччя минулого року внесено ДП «Вигодський лісгосп», «Осмолодський лісгосп», «Брошнівський лісгосп» та «Болехівський лісгосп».

Нагадаємо, На Прикарпатті проінспектували ліс і зрізали заражені сосни

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!