Львівський суд оштрафував 41-річного лікаря з Прикарпаття за контрабанду зброї

 • Нещодавно Сихівський районний суд оштрафував на 27,2 тис. грн лікаря-травматолога з Івано-Франківська за контрабанду револьвера.

  Про це пише “Zaxid.NET”.

  Руслан Левицький намагався сховати зброю в обігрівачі, але працівники митниці знайшли її під час обшуку.

  Відомо, що 41-річний чоловік працює лікарем-травматологом у Першій міській клінічній лікарні Івано-Франківська.

  5 січня 2021 року Левицький отримав від свого друга, який проживає у США, повідомлення про посилку з обігрівачем та короткоствольним револьвером Ruger «Wrangler».

  Лікар оформив цю посилку через власний акаунт у додатку Meest.US. Заповнюючи митну декларацію, він зазначив, що у посилці є лише іграшки.

  14 січня револьвер виявили митники відділення «Львів-поштовий» Галицької митниці Держмитслужби – він був захований всередину обігрівача повітря. Чоловіка одразу затримали та звинуватили у контрабанді.

 • Під час розслідування цієї справи Левицький уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Згідно з нею, чоловік визнав себе винним у контрабанді та погодився на покарання у вигляді 27, 2 тис. грн штрафу.

  Під час засідання 24 квітня суддя Сихівського районного суду Богдан Мичка затвердив угоду про визнання Русланом Левицьким винуватості та оштрафував його на 27,2 тис. грн.

  Револьвер Ruger «Wrangler», згідно з вироком суду, залишиться у Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС.

  Читайте також: у Долині біля заправки спіймали палія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!