Людей евакуювали, дороги перекрили: у ДСНС розповіли про аварію на газопроводі в Клузові

  • 8 червня о 12:05 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про вибух на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці», у селі Клузів Івано-Франківської ТГ.

    До місця виклику направили рятувальників Частини спеціальної пожежної техніки АРЗ СП ГУ ДСНС в області та Державного пожежно-рятувального поста Ямниця, а також чергову зміну Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області.

    На момент прибуття рятувальників, відкритого горіння не виявлено, відбулась розгерметизація на магістральному газопроводі «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці».

    О 13:06 розгерметизацію локалізували шляхом перекриття засувок. Район розгерметизації – дачний масив, найближчий дачний будинок знаходиться на відстані 100 метрів, з якого евакуювали двох людей.

  • Рятувальні підрозділи спільно з працівниками поліції обмежили доступ населення (перекрили під’їзні шляхи) до місця події. Відділення РХБЗ АРЧ АРЗ СП провело заміри концентрації загазованості в повітрі (без перевищення допустимої норми).

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!