Майже 200 мешканців Калуської ТГ отримають матеріальну допомогу

 • 22 листопада виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про виділення одноразових грошових допомог жителям Калуської громади.

  За рішенням виконкому, допомогу отримають 70 мешканців за їхніми заявами та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов. Розмір допомоги — від 300 до 10 000 гривень. За п’ятьма заявами виконком відмовив у виділенні допомоги, інформують “Вікна”.

  Крім того, допомогу виділили 96 мешканцям громади за поданням трьох громадських організацій інвалідів до Дня людей з інвалідністю, який в Україні відзначають 3 грудня. Розмір допомоги становить 500 гривень.

  Загалом за рішенням виконкому виділили одноразових грошових допомог на 213 тис. гривень.

  А з початку року і за місяць до його завершення одноразові грошові допомоги вже виділили для 908-ми мешканців громади на загальну суму близько 1 млн 393 тис. гривень.

  Програмою соціального захисту населення на надання одноразових грошових допомог рішенням виконкому у 2022 році передбачено 4,9 млн гривень. З них 1,4 млн гривень — для виплати допомоги за заявами мешканців громади, решту — для виплати допомоги сім’ям загиблих, зниклих безвісти захисників України та військовим на лікування.

 • Аналогічну суму (1,4 млн гривень) на виплату одноразових допомог закладали і торік, причому використали майже усі кошти — 1 млн 395 тис. гривень, а допомоги отримали 1079 мешканців громади.

  Читайте також: Збитки “Укренерго” від російської агресії сягнули понад 70 млрд гривень, – Шмигаль

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!