Майже півсотні першокласників з Богородчан безкоштовно навчалися катанню на лижах в Буковелі

 • У Буковелі продовжує роботу благодійний проєкт « Навчання першокласників катанню на лижах», ініційований Олександром Шевченком. За сім років його реалізації основи гірськолижного спорту освоїли близько 17 тисяч дітей.

  Цього тижня урок катання на лижах відвідали першокласники з Богородчанського ліцею №1. Батьки розповідають, що такий досвід для малечі зовсім новий. Однак наполегливість і уважне ставлення інструкторів принесли позитивні результати. І першокласники змогли самостійно спуститися з гірки.

  «Емоції переповнюють, дуже всім подобається, напевно невдовзі приїдемо знову сюди. Син вже із задоволенням катається, отримує позитивні емоції від сніжних Карпат навколо. Це чудова можливість для дітей навчитися новому та зміцнити здоров’я», – розповідає мама першокласника Марія Бітківська.

  І хоча більшість із низ на лижі стали вперше, усі здолали страх, та слухаючи настанови інструкторів, подолали свої перші вершини.

   «Мені дуже сподобалось. Обов’язково спробую ще раз», – ділиться враженнями першокласник Данило.

 • Засновник ТК «Буковель» Олександр Шевченко переконаний, що заняття спортом формує здорову і сильну націю. Відтак намагається максимально сприяти тому, аби якомога більше прикарпатських дітей мали можливість стати на лижі та полюбили гірськолижний спорт:

  «Попри те, що Івано-Франківщина є гірським регіоном, більшість школярів не вміють кататися на лижах. Адже наразі в школах таких уроків немає. Фізкультура у нас не прив’язана до гірськолижного спорту, як в багатьох країнах Європи. Тому треба максимум зробити, щоб діти спробували себе. Чимало з них на все життя полюблять це заняття, а хтось, переконаний, буде професійно займатися цим спортом. А колись з них виростуть справжні чемпіони, якими пишатиметься вся Україна».

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!