Маленька співачка з Івано-Франківська у новій пісні закликала любити своїх батьків (відеокліп)

  • Юна артистка Vlada K (Влада Кей) презентує нову позитивну та денсову пісню «Най-Найкраща», записану напередодні Дня доньки, який відзначають 25 квітня. Цей день є продовженням низки родинних свят, таких як: День матері, День батька, День синів, Національне свято братів і сестер. День доньки – це свято у колі сім’ї, коли батьки можуть додатково проявити свою любов до дівчинки. Це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи, повідомляє Правда.іф.

    Своїм другим синглом «Най-Найкраща» Vlada K закликає усіх дітей любити своїх батьків, частіше обіймати, шанувати їх, підтримувати та завжди допомагати у скрутну хвилину. Це сучасна українська пісня, яка може слугувати хорошим привітанням і подарунком для кожної родини, в якій підростає донечка. А ще трек чудово показує любов артистки до усіх дітей та батьків – вона, в свою чергу надихає, і дарує свій шматочок тепла кожному.

    «Мрію про те, щоб усі діти відчували любов своїх батьків, як відчуваю її я. #чужихдітейнебуває – з таким закликом, ми із командою хочемо презентувати наш новий трек. Пам`ятайте, що скільки б вам не було років, ви завжди найкращі для своїх батьків. У вільний час ми з моїми з батьками завжди відпочиваємо, знаходимо заняття по духу і просто веселимося. Тому я щиро бажаю кожній дитині мати поруч людей, які будуть дарувати їй тепло та турботу», – сказала Vlada K.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!