Маршрути на Говерлу і Піп Іван закриті, – Карпатський НПП

 • Карпатський національний природний парк (НПП) відкрив усі маршрути, крім сходження на Говерлу та Піп Іван з огляду на лавинну небезпеку.

  Про це повідомили в Карпатському НПП, пише “Укрінформ”.

  «Усі маршрути, крім сходження на Говерлу і Піп Іван, у нас відкрились. Поки там небезпечно через сходження лавин. На схилах ще лежить сніг. Зима цього року затягнулась», – зазначили в нацпарку.

  Тут зауважили, що мандрівки на ці вершини відкриють, коли зійде сніг. Водночас з 1 травня Карпатський НПП пропонує туристам  піднятися на гори Маковицю та Хом’як. Ще раніше запрацювали маршрути «Стежка Довбуша» , до водоспадів Гук і Дівочі сльози. Цілий рік можна відвідати і вольєрне господарство в Яремче.

  У Карпатському НПП застерігають, що легковим транспортом дістатися водоспаду «Гук» поки не можливо. Торік стихія пошкодила там дорогу, і наразі її не відновили. Втім, цей маршрут – пішохідний. Тому він працює для туристів, які полюбляють мандрувати без транспорту.

  За інформацією Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, 5-6 травня у високогір’ї Карпат очікують лавинну небезпеку 3-го рівня.  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!