Марцінків пропонує дозволити партнерські пологи, в управлінні охорони здоров’я – проти

 • Сьогодні, 22 вересня, під час оперативної наради в Івано-Франківську міський голова підняв питання заборони партнерських пологів у місті.

  «Хочуть пару чоловіків бути присутні на дійстві, ну то дайте можливість», – сказав Марцінів.

  Мер зазначив, що можна для чоловіків прописати якісь умови: результати ПЛР-тесту або швидкі тести робити тощо.

  Керівниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко сказала, що зараз підняття цих питань – політична маніпуляція, адже раніше ніхто не скаржився. Вона пояснила, якщо зараз будуть партнерські пологи, то є ризик для інших жінок та персоналу.

  Натомість Руслан Марцінків зазначив, що у нього є інформація, що деякі чоловіки і так можуть заходити в пологовий, просто це стало «дорожче». Він сказав, що легше дозволити, але з обмеженнями. Мовляв, люди мають право на партнерські пологи.

  «Деколи достатньо одного чоловіка, щоб заразити весь персонал закладу. Але ми розглянемо це питання», – сказав Марія Бойко.

 • Також вона додала, навіть якщо чоловік покаже результат ПЛР-тесту, то ризик для жінок, медиків та навіть дітей буде, адже все одно він може принести вірус.

  «Якщо помре дитина, то хто буде за це відповідати? Ні один батько не буде відповідати, нас будуть розпинати» – запитала Бойко.

  Нагадаємо, вчора франківці протестували проти заборони на партнерські пологи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!