Марцінків розповів, коли стане тепло у колишніх будинках СТЕКу

 • Опалювальний сезон 2020-2021 року у розпалі. Найперше теплопостачання отримали медичні заклади Івано-Франківська. Для них він розпочався ще 15 жовтня. Для того, щоб забезпечити лікарні теплом запустили 7 котелень.

  Вчора, 19 жовтня, стартував опалювальний сезон для населення та навчальних закладів Івано-Франківська. Вже до кінця дня усі 32 котельні “Теплокомуненерго” запрацюють. З невеликою затримкою тепло отримають абоненти колишнього СТЕКу – там тепло обіцяють у четвер-п’ятницю.

  «Процес запуску тепла – це складний процес, – пояснює директор ТЕК Євгеній Герасименко. – Для того, щоб у квартирах було тепло потрібно запустити систему, прогріти її. Станом на зараз тільки 2 котельні ще у стадії запуску – на вулиці Мазепи, 114 та Чорновола, 130. Але до кінця дня і вони запрацюють».

  Міський голова Руслан Марцінків також наголосив, що з затримкою тепло надійде і до жителів вулиць Коновальця-Сахарова-Бандери.

  «Сьогодні усі котельні ТКЕ вже практично запущені. Єдина, що запрацює із запізненням, це та, що на вулиці Індустріальній. Насправді, вона всі роки була у власності приватної фірми «СТЕК». І лише цього року ТКЕ взяло її на обслуговування і вперше надаватиме послуги для центрального теплового району. Ця котельня має запрацювати з четверга на п’ятницю. Що стосується закладів освіти, то у всі школи та садочки, що обслуговує ТКЕ тепло вже подане. Також по місту працюють аварійні бригади, що усувають локальні проблеми та пориви», – розповів Марцінків.

  У ТКЕ запевняють, що у сезон заходять стабільно та досить спокійно. Були проблеми з вулицею Симоненка. Там пориви внутрішньобудинкових мереж, тому довелося відключити 10 будинків. Зараз там працюють аварійники, і вже незабаром проблему вирішать.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!