Марцінків закликав підприємців створювати пункти обігріву

 • Міський голова Івано-Франківська звернувся до підприємців із закликом створювати пункти обігріву.

  Про це він повідомив у вечірньому зверненні.

  “Закликаю підприємців створювати пункти обігріву. Це дуже важливо в разі, якщо світло буде відсутнє тривалий час. Вкрай необхідно підтримувати зараз один одного і допомагати”, – сказав очільник міста.

  Також він наголосив на тому, що в місті активно ведуть роботу над тим, щоб відкрити максимальну кількість пунктів обігріву. Першочергово запрацюють в разі потреби всі школи Івано-Франківська, народні доми, комунальні підприємства. Працюють також над питанням роботи котелень.

  “Хочу сказати, що ситуація досить непроста. Але нам за цих декілька днів вдалося і котельню на Дорошенка перевести на іншу лінію, і вона працює. Є ще проблеми по декількох котельнях на Набережній, Пулюя; на Бельведерській – дві котельні та на Військових Ветеранів. Але ми працюємо над тим, щоб усунути ці проблеми. Але не знаємо, що ворог завтра зробить”, – зазначив Марцінків.

  Зазначимо, що бізнес Івано-Франківська почав облаштовувати Пункти Незламності.

  Так, івано-франківська антикварня “Шпиндель” вирішила приєднатися до списку Пунктів Незламності і підтримати всіх, хто страждає від російської агресії.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!