Марцінків звернувся до Бойка з проханням розісклити колонаду “Дністра”

 • Сьогодні, 7 квітня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів традиційний прямий ефір.

  Мер висловив свою позицію стосовно заскління готелю “Дністра”.

  “Сьогодні була пресконференція власників готелю “Надія”. Радий, що вони готові піти на зустріч і розісклити колони. Підкреслюю – я за реставрацію, однак проти заскління”,- сказав Марцінків.

  Голова зазначає, що простір має бути з громадським доступом та зауважує, що сприятиме розвитку готелів, адже це хороша можливість залучити інвестиції та туристів у місто.

  “Я не за порушення при реставрації і не за заскління колонад. Пан Бойко ( власник готелю “Надія”, – ред.) про це знає. Від імені громади звертаюсь до Мирослава Бойка розісклити колонаду і залишити простір для людей”,- зауважив мер.

  Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер».

  За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

 • Згодом стало відомо, власник будівлі вже засклив міжколонний простір зі сторони вулиці Шевченка і таким чином тепер там немає вільного проходу, а також облаштував приватну паркову біля готелю.

  Активісти зазначають, що такі дії є неприпустимими, адже колони є не тільки унікальними у плані архітектурних рішень, але й несуть на собі частину будинкової конструкції. Відтак, якось змінювати їх не можна.

  А вчора, 6 квітня, громадський активіст Ростислав Шпук оприлюднив світлини засклених колонад.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!