Мер Франківська погрожує знизити тарифи та розірвати договори з перевізниками

 •  Про це він заявив сьогодні, 31 січня, під час оперативної наради, коли управління транспорту доповідало про результати виконання інвестиційних зобов’язань перевізниками на міських автобусних маршрутах загального користування.

  Упраління рекомендувало розірвати договір з перевізником на маршруті №28, оскільки він не виконав зобов’язань. Міський голова Руслан Марцінків повідомив, що вчора робив моніторинг по gps-трекерах. Він розповів, що є вкрай незадоволений роботою як приватних перевізників, так і муніципального.

  «Найкраще їздить маршрут №22. О 22.30 було 5 машин цього маршруту. Значить цей перевізник нормально працює. Маршрут №28 – мегарентабельний. Якщо ми розірвемо з ним договір, то дамо Голутяку (КП «Електроавтотранс»).

  О 22.30 вже не було жодної машини. Більш-менш нормально їздять маршрути 21, 22, 24, 35, 38, – розповів мер. – Але є маршрути о 19.30 ні одного автобуса не було. Це 26А, 29, 34 А, 41, 42, 46, 49».

  Відтак мер просить демонстративно покарати і зняти з маршрутів перевізника Сохана та «Корида Транс».

 • «Буде так як в Конотопі, якщо вони застрайкують. Знизимо тариф тоді. Вони не забезпечують якість послуг, але мають таку велику виручку і приїжджають на таких джипах… Нас не цікавить, хто за ними стоїть: чи судді, чи прокурори чи мєнти. Нас цікавить якість послуг», – заявив він.

  Нагадаємо, «Вони вже скоро в штани не влізуть», – мер Франківська про перевізників.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!