Мер Франківська розповів про прибуток Локомотиворемонтного заводу

 • 4 травня 2018 року громада стала повноправним власником Локомотиворемонтного заводу. Передусім треба було стабілізувати ситуацію. Зараз завод завантажений роботою, є замовлення. Завдання на цей рік – вийти на стабільні норми та продовжити ріст зарплатні.

  До слова, у 2018 році ЛРЗ показав гарні результати. Прибуток становить 7,6 млн. грн., а в 2017 році був збиток – 7 млн. грн. Це чудовий приклад, що громада не помилилась, коли придбала на аукціоні це підприємство. ЛРЗ виплатило заборгованість й тепер активно працює на прибуток, повідомляють на сайті міського голови.

  Директор ЛРЗ Руслан Терешко розповів, що підприємство спеціалізуються на ремонті колісного складу, виготовленні колісних пар. Основний замовник – «Укрзалізниця». Тому, на жаль, якщо виникає проблема там, це відчувається і на ЛРЗ. Зараз залізниця боргує заводу 15 млн. грн. «Це, мабуть, зв’язано із ситуацією в державі. Однак ми активно беремо участь в тендерах. Також їздимо до різних залізниць, презентуємо себе і наші потужності, щоб налагодити співпрацю», – підсумував Терешко.

  Серед найбільших партнерів – Донецька залізниця, Львівська залізниця, Одеська залізниця, також мають чимало замовлень з Білорусі. Найпоширеніші – ремонт колісних пар, ще один напрямок – повна модернізація дрезин. За останні півроку виконали 6 таких замовлень.

  Міський голова Руслан Марцінків – постійний гість на ЛРЗ. Спілкується з колективом, дізнається про справи на заводі. «Зараз непросто, бо залізниця боргує немалу суму. Але тим не менше, завод розвивається, він відновив свою репутацію як одного з найбільших підприємств України з ремонту залізничної техніки. За останній рік зарплата зросла десь на 40% і ми й далі набираємо працівників, бо потужності зростають», – зауважив міський голова.

  «Минулого року депутати підтримали рішення купівлі заводу. В першу чергу, хотіли зберегти завод, виробництво й отримувати згодом прибуток. Наш приклад з ЛРЗ покаже на рівні України, що держава не має продавати заводи, а зберігати їх, щоб підприємництво розвивалось», – поділилась думками щодо перспектив заводу керівниця депутатського корпусу Оксана Савчук.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську шукають працівників на Локомотиворемонтний завод

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!