Мер не допоміг: у Франківську забудовник продовжує роботи на озері

Вчора, 25 грудня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що забудівник “Гаразд” почав обгороджувати територію біля міського озера парканом.

Згодом мер повідомив, що люди зібрались і виїхали зупиняти забудову біля озера.

Але вже на наступний день, 26 грудня, франківець Василь Медвідь повідомив, що роботи продовжилися.

“Роботи по захопленню зеленої зони на міському озері сьогодні успішно продовжились. Вчора мер міста зробив на місці події групове фото разом з своєю командою і заявив, що захоплення озера припинено. Але, вчора було католицьке Різдво і малоймовірно, що хтось з будівельників там міг працювати саме вчора. А сьогодні з самого ранку будівельні роботи успішно продовжились. Зранку десь біля 10 години я викликав поліцію”, – пише він.

Поліція повідомила, що з’ясує обставини з представниками мерії і, при відсутності дозволів на проведення робіт, вони будуть припинені.

“Десь біля 13 години я ще раз проїжджав по Південному Бульвару і бачив, що роботи далі тривають. Натомість у місцевих новинах опублікована заява мера про доручення муніципальній варті патрулювати територію. Але нікого з муніципалів ні зранку, ні на 13 годину дня там не було. Як це розуміти?”, – додає чоловік.

Більше про конфлікт Івано-Франківської міської ради та фірми “Гаразд” за землю біля озера читайте у матеріалі «НеГАРАЗДи» з озером

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!