Мешканка Косівщини відсвяткувала столітній ювілей

 • 20 січня 2019 року, в день Святого Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, голова РДА Віталій Кічеряк та Розтоківський сільський голова Євген Данищук привітали з 100-річним ювілеєм жительку села Розтоки Саборик Марію Юріївну.

  Прожиті роки  Марії Юріївни можуть слугувати прикладом жертовного служіння народові та  своїй землі. Марія Юріївна пережила Другу світову війну, голодомор, брала активну участь в обороні села. Все своє життя пані Марія пропрацювала в колгоспі рідного села.

  Переживши  за своє життя безліч подій, витримавши удари долі, сьогодні Марія Юріївна – це енергійна людина, яка з оптимізмом дивиться на життєву дорогу, сміється, з гумором розповідає історії з життя та готова ще не раз заспівати і потанцювати, як робила це в молоді роки.

  Вона мати п’ятьох дітей, має шість онуків та дев’ять  правнуків. Також Марії Саборик присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

  Після привітань вся родина зібралася за святковим столом. Марія Юріївна подякувала всім присутнім за вітання, щедрі подарунки і додала: «Я прожила багато років, багато бачила та найголовніше про що я молю Всевишнього, щоб послав нашій Україні мир, спокій, благополуччя і всім людям здоров’я, здоров’я, здоров’я!».

 • Читайте також: На Рожнятівщині привітали 14 довгожителів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!