Мешканця Прикарпаття посадили за проігноровану бойову повістку

 • Чоловік вважав, що у нього є відстрочка від мобілізації, бо його брат служить в ЗСУ.

  Тлумацький районний суд Івано-Франківської області визнав винним в ухиленні від мобілізації місцевого мешканця Романа З., який проігнорував бойову повістку та не прийшов у ТЦК. Прикарпатцю призначили рік тюремного ув’язнення, пише Zaxid.net.

  Як вказано у вироку суду, який винесли у березні 2024 року, мешканець Тлумацького району Роман З. у січні 2023 року пройшов військово-лікарську комісію, яка визнала його придатним до військової служби. Чоловік отримав бойову повістку – 28 лютого він мав прибути до ТЦК для відправки на службу. Однак у вказаний день Роман З. не з’явився, через що щодо чоловіка порушили кримінальну справу за фактом ухилення від мобілізації.

  У суді Роман З. свою провину визнав та повідомив, що доглядає за хворою матір’ю, яка не має інвалідності. Він розповів суду, що вважав начебто має відстрочку від мобілізації, бо його брат служить у ЗСУ. На момент розгляду справи у суді Роман З. був готовий служити у ЗСУ.

  Прокурор у судовому засіданні просив призначити чоловіку 3 роки тюрми, бо «служба у ЗСУ та захист Батьківщини є конституційним обов’язком кожного громадянина України».

  Нагадаємо, на Прикарпатті постачальник газу поверне тергромаді 145 тисяч гривень переплачених коштів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!