Мільйони, квартири та машини: що відомо про нового голову Бурштинської ОТГ

 • За попередніми даними, головою Бурштинської ОТГ став Василь Андрієшин, представник партії «Європейська Солідарність».

  У своїй біографії він  вказав, що займається підприємницькою діяльністю, має вищу освіту, проживає у с. Новий Мартинів Галицького району та є депутатом Галицької районної ради. Судимість відсутня.

  Вчора, 26 жовтня, Василю Андрієшину виповнилося 60 років.

  «Дорогі виборці, сердечно дякую вам за підтримку! 50 годин без сну дали нам змогу провести чесний виборчий процес. Всі скарги та заяви розглянуто, більшість спростовано. Дільничні комісії відпрацювали свій максимум, за що також велике спасибі. Спостерігачі – це наші очі і вуха, це наші датчики вогню! Хлопці і дівчата – вам шана та честь! Тож готуймося до плідної праці задля покращень. Дякую! Вибір зроблено!», – написав він на своїй офіційній сторінці.

  У декларації за 2019 рік Василь Андрієшин задекларував  95 358 грн заробітної платні отриманої за основним місцем роботи та  75 651 грн – за сумісництвом. Крім того 4 700 354 грн доходу від підприємницької діяльності.

  Підприємницька діяльність пана Андрієшина пов’язана з виробництвом м’ясних продуктів, виготовленням виробів із бетону для будівництва, монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування.

 • Також у декларації зазначено квартиру в Івано-Франківську та гараж, житловий будинок у Новому Мартинові, квартиру у Галичі, земельні ділянки в Угринові, Дем’янові, Тенетниках.

  Крім того, Василь Андрієшин задекларував автоміль Sitroen Jumpu, Mitsubishi Colt та декілька вантажних автомобілів.

  Як раніше писав «Галицький кореспондент», фірма пов’язана з Василем Андрієшином часто виконує підрядні роботи на замовлення Бовшівської сільської ради. ПрАТ «СТМ» зареєстрована в селі Дем’янів. Серед засновників підприємства – депутатка Дем’янівської сільської ради Оксана Мухіна, якій належить 80% акцій, а також директор КП «Галичводоканал» Любомир Нагірняк. Керує організацією Ярослава Андрієшин, яка є депутаткою Тенетниківської сільської ради та дружиною ще одного депутата – Галицької районної ради (Василь Андрієшин, до речі, теж є підприємцем і виконував кілька «екологічних» підрядів у Галичі). Загалом ПрАТ «СТМ» майже не бере участі у відкритих торгах, а більшість підрядів отримує як прямі замовлення від сільських рад навколишніх сіл. Як і «МП Будсервіс», це підприємство мало би займатися спорудженням житлових і нежитлових будівель. Натомість у Бовшеві його основна діяльність зосереджена на заходах захисту від підтоплення. Улітку минулого року ця фірма прокладала підвідний водопровід на вулиці Медичній. Роботи на суму 1 185 000 гривень були виконані всього за місяць.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!