Місто без людей: в Івано-Франківську відбувся шостий антифестиваль “BLANK”

 • Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську відбувся шостий щорічний всефранківський антифестиваль “BLANK”.

  Про це Суспільному  розповів ініціатор заходу Андрій Назаренко.

  “Традиційна франківська розвага — гуляти спорожнілим містом після Великодня. Можна брати фотоапарат, а можна і не брати. На те воно і антифестиваль, що немає ніяких правил”, — повідомляють на сторінці фестивалю.

  Антифестиваль Blank започаткували франківські фотографи. Його проводять наступного дня після Великодня, щоб спіймати місто вільне від людей та машин. Один з учасників цьогорічного антифестивалю Андрій Назаренко розповів про цьогорічні враження.

  Я взяв в оренду ровер і катався містом. Теж цікаво. Цей рік Великдень пізніше, раніше світає, все цвіте. При тому, шо пізня весна. Місто без людей викликає міксовані почуття. З тієї точки зору, що нічого не заважає огляду, то невпорядковане і хаотичне. Аж занадто, — каже Андрій Назаренко. — А так — то маленьке, і є дитяче відчуття, що воно лише твоє і можна, наприклад, ходити по дорозі і ніхто нічого не скаже”.

  Щороку участь у фестивалі брали близько 15 людей, цьогоріч — двоє: Андрій Назаренко та Денис Овчар. У 2020-му фестиваль не проводили через пандемію коронавірусу.

  До теми: Прикарпаття подало на конкурс “Велика реставрація” дев’ять проєктів

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!