Молодь селища Перегінське зібрала майже 100 тис. грн для онкохворих та потребуючих

 • Для більшості з нас Різдво – це, насамперед, свято, наповнене теплом. Воно наповнює людські серця милосердям і добром. Існує традиція обмінюватись подарунками, що пов’язана ще з волхвами, які обдарували новонароджене дитя, тобто Ісуса, щедрими дарами, віддаючи таким чином шану Божому Сину. Важливою особливістю Різдва є проведення свята у родинному колі з колядками та усмішками на обличчі, адже народження Божого Сина – це радісна подія.

  Молодь селища Перегінське, що на Рожнятівщині, провела різдвяну благодійну акцію, учасниками якої стали хлопці та дівчата віком від 12 до 25 років. Місцевий блогер Андрій Кулик та активістка селища Тетяна Глинка організували понад 100 колядників, які поділилися на чотири групи. Ходили колядувати від хати до хати 7 та 8 січня.

  Творити добро й робити благородні вчинки дуже просто. Це вкотре довели колядники з Перегінського. Молодим людям вдалося зібрати 86 тис. 60 грн готівкою, ще 11 тис. 646 грн краяни перевели на благодійний рахунок організаторів.

  Місцеві підприємці, дізнавшись про цю благодійну акцію, віддавали товари за закупівельними цінами і також фінансово долучалися до збору коштів.

  “Минулого року моя мама мотивувала мене збирати кошти для бідних, хворих і потребуючих, – розповідає Андрій Кулик. – Вона – віруюча людина, регулярно відвідує церкву, дотримується Заповідей Божих. Ця ідея належить їй. А вже цьогоріч ми провели акцію у набагато більшому масштабі. Нам вдалося зібрати майже 100 тис. грн. Молодь Перегінського колядувала для потребуючих людей та хворих на рак. Ми дуже велика сила, бо ми разом. Вкотре кожен із нас зрозумів, що коли береш – наповнюєш руку, а коли даєш – наповнюєш серце”.

  За зібрані кошти учасники акції закупили 26 пакетів з продуктами харчування і товарами першої необхідності людям, які потребують допомоги. До кожного пакета з продуктами додали по 500 грн. Іншу частину грошей передали хворим на рак, ДЦП, сиротам, вдовам, сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах.

  9 січня організатори та учасники акції відвідали домівки тих, для кого вони колядували і збирали гроші. Старенькі бабусі та сивочолі дідусі зі сльозами на очах зустрічали молодь, тремтячими руками обнімали колядників, які завітали до них тої днини з подарунками. Вдови та діти раділи, бо серед продуктів, які їм закупила перегінська молодь, були такі смаколики, на які ці сім’ї точно не мають грошей. Серед потребуючих були й такі родини, для яких буханець свіжого хліба – то вже свято. У той день у Перегінському раділи всі: і дорослі, і малі…

  Решту коштів у сумі 11646 грн організатори акції перевели на рахунки важкохворих на рак дівчаток – Анюті з Чернівецької області та Анюті з Прикарпаття.

  Перегінці закликають жителів сіл та селищ Івано-Франківщини проводити такі акції й у своїх населених пунктах. Адже робити добро – це так просто.

   Мар’яна ЛОКАТИР

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!