“Молодіжна столиця України”: Івано-Франківськ – другий у рейтингу

 • Івано-Франківськ зайняв друге місце у рейтингу “Молодіжна столиця України”, поступившись місту Острог.

  До слова, наше місто четвертий рік поспіль входить до числа 10 фіналістів конкурсу, пише Суспільне Карпати.

  Цьогоріч у конкурсі взяли участь 39 міст. Франківська молодь разом з міською радою готувалися до цього рейтингу. Зокрема, відзняли два відеоролики. Переможця оголосили 14 травня, і тільки він має шанс поборотися за звання “Молодіжна столиця Європи”, каже директор департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

  “Всеукраїнський центр “Репорт” робив такий зріз, як опитування: як молодь реагує на те, які зміни відбуваються в їхньому місті. Опитували міста-фіналісти”, — каже Матешко.

  Вікторія Вовк очолює студентське самоврядування в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Вона також брала участь у підготовці до конкурсу і зрозуміла, що Франківську є ще куди розвиватися, щоб в результаті стати молодіжним центром.

  “На мою думку, нам потрібно налагодити співпрацю між самими громадськими організаціями. Бо часто є ГО, які працюють, по суті, в однаковому напрямку, але — окремо, бо не знають, не бачать один одного. Важливо долучитися до стратегії, яку постійно затверджує міська рада. Якби ми разом, всі громадські організації, створили цю стратегію, щоб кожен її відчув, умовно прожив. Ну, і, безперечно, нам потрібен комунальний молодіжний центр, нам потрібна молодіжна рада”, — каже Вікторія Вовк.

 • Також в Івано-Франківську готують проєкт на грант від Українського культурного фонду “Велика культурна столиця”. На нього подадуть понад десяток культурних проєктів та ініціатив, які проводили у місті впродовж останніх років.

  До теми:  У Франківську стартує сезон безкоштовних екскурсій (РОЗКЛАД)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!