Молодіжні Радники Поліцейських: У Франківську патрульні та молодь розповіли про співпрацю

 • Сьогодні, 8 листопада, в Івано-Франківську організація “Молода Просвіта Прикарпаття” разом із Управлінням патрульної поліції в Івано-Франківській області презентували результати спільної роботи над формуванням локальних офісів Молодіжних Радників Поліцейських при училищах і коледжах міста.

  До співпраці на конкурсних засадах відібрали 48 студентів (учнів) з одинадцяти училищ і коледжів Івано-Франківська. Їх під час усіх етапів проекту супроводжували педагоги. Начальник УПП Олег Костенко каже, що патрульна поліція створена із молодих людей, які раніше не мали відношення по правоохоронних органів. Саме тому важливо створювати та підтримувати такі проекти.

  Як розповідають організатори, за півроку вдалося провести тренінги про права людини, стереотипи, упередженість, дискримінацію. Також студенти більше дізналися про роботу поліції під час літнього таборування у горах. Молодь також вивчила структуру поліції, взяла участь у майстер-класах від різних підрозділів, навчилися надавати невідкладну домедичну допомогу, відвідали управління патрульної поліції та вже встигли поділитися своїм досвідом з колегами з Луганської області та інше.

  Окрім того, на презентації показали відзнятий соціальний відеоролик за участю молодіжних радників поліцейських і учасники проекту отримали сертифікати. Андрій Соловйов каже, що брав участь у програмі, бо це весело, а також йому захотілося зробити щось для України. Він наголошує, що навчився багато і почав займатися спортом та пропагувати це серед друзів. За його словами, з людьми, які курять та вживають алкоголь, треба здружитися і показати, що спорт кращий за сигарети та алкоголь. Учасниця Діана каже, що у майбутньому хоче стати поліцейською і тому така програма це один із кроків до її мети.

  Від Молодіжних Радників Поліцейських очікують: розповсюдження інформації про вплив алкоголю, куріння, наркотиків, про інформування молоді щодо їхніх прав та обов’язків, про небезпеку торгівлі людьми та про правила дорожнього руху.

  Читайте також: Прикарпатські поліцейські поділилися з дітьми секретами своєї професії

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!