МОЗ пропонуватиме не вводити у грудні локдаун в Україні

 • Міністерство охорони здоров’я не буде пропонувати запроваджувати локдаун до кінця року, але запропонує жорсткий карантин із перших чисел січня на три тижні.

  Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов на брифінгу 4 грудня, інформує УП.

  За його словами, усі лікарі розуміють, що з кінця січня і протягом лютого очікується сезонний пік захворюваності на грип. Це призведе до серйозного навантаження на медичну систему.

  “Ми як Міністерство охорони здоров’я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке зараз є у зв’язку з COVID-19. Ми точно витримаємо до кінця грудня. Але у зв’язку з тим, що рівень захворюваності та рівень госпіталізації залишаються на досить високому рівні, ми бачимо необхідність збити цю хвилю “ковіду” і довести її до мінімально можливих цифр”, – каже Степанов. 

  Він стверджує – спираючись на медичні і протиепідемічні показники, МОЗ буде пропонувати уряду плановий жорсткий карантин із максимальними обмеженнями, вже з перших чисел січня. Тривалість такого карантину – три тижні.

  Нагадаємо, в Україні за добу зафіксували ​​15 131 випадок COVID-19, на Прикарпатті – 508.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!