«Музей зброї» у палаці Потоцьких: триває напрацювання концепції та розробка проєкту реставрації корпусу Ж

 • В Івано-Франківську деталізується напрацьована концепція «Музею зброї», який облаштують в одному з приміщень корпусу Ж на території палацу Потоцьких.

  Про це інформують на сторінці палацу Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац»

  Музей буде інтерактивний, цифровий, наповнений спеціально розробленим програмним забезпеченням, засобами відтворення і сенсорними пристроями.

  З цією метою відбуваються зустрічі зі стейкхолдерами – представниками громади міста, яким не байдужа інтерпретація об’єктів культурної спадщини, історичних пам’яток міста та фахівцями в окремих, вузько спеціалізованих напрямках.

  12 лютого чергова зустріч із зацікавленими сторонами відбулася у конференц-залі “Promprylad.Renovation”. Науковці, історики, культурологи, реставратори, архітектори, представники влади та громадськості активно дискутували над деталями майбутнього музею. Такі зустрічі передують публічній презентації концепції.

  Зараз завершується розробка проєкту реставрації з пристосуванням корпусу Ж Комплексу палацу Потоцьких для подальшого отримання відповідних дозволів та розпочали роботу з формування сценарію експозиції та деталізація її наповнення. Дякуємо за участь у зустрічі та згоду на співпрацю з підготовки матеріалів Сергію Адамовичу, Івану Бондарєву, Валерію Твердохлібу, Ігорю та Андрію Менівим, Андрію Навельському та багатьом іншим.

 • Нагадаємо, Музей зброї в місті Івано-Франківськ створюється в рамках проєкту «Назад до наших спільних коренів» (ROOTS, 2SOFT/2.1/133), що впроваджується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 за співфінансування Європейського Союзу. Відповідальними партнерами за реалізацію заходів проєкту в Івано-Франківську є Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження, а також Центр муніципального та регіонального розвитку – Ресурсний центр.

  До теми:  В обласній дитячій лікарні за грантові кошти облаштують операційну для новонароджених

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!