Ми – єдині: в Івано-Франківську відзначили Міжнародний день миру

 • Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську провели свято під назвою “Ми – єдині. Ми – за мир.” Захід приурочений до Міжнародного дня миру, який відзначають 21 вересня.

  Свято відбулося на території Палацу Потоцьких. Воно розраховане як для дітей, так і для дорослих, адже в програмі – благодійний ярмарок «Майстерня миру», спортивні естафети «Спорт заради миру та рівності», акція «Напиши листа воїну-захиснику».

  “Мир – це найбільша цінність для всього світу. Нестабільність і страх не дають розвиватися. А ще мир – це відсутність війни, адже наші чоловіки зараз на війні, і навіть на тих, хто повернувся, це залишає свій відбиток. Тож ми хочемо подарувати всім приємні моменти, щоб люди творили мир і добро”, – розповіла Тетяна Фреїшин, керівниця ГО “Дружина воїна”.

  Крім того, провели такі заходи, як інтерактивна акція «Діти! Безпека! Поліція!», творчі атракції, майстер-клас «Екосумка з голубом миру», мистецька майстерня «Діти малюють мир» та майстер-клас “Розпис пряників”.

  У рамках свята також відбулися треніги про побудову конструктивного діалогу в родині, в громаді, в державі, а також трансформаційна зустріч зі священиком «Мистецтво прощати».

 • “Ми робимо це свято в честь всіх тих, хто забезпечує мир в Україні. Це і наші українські воїни, які тримають мирне небо над головами людей. Хочемо, щоб родини воїнів знали, що завжди можуть розраховувати на підтримку. Але мир – це ще й про вміння вирішувати побутові ситуації мирним чином. З цією метою сьогодні буде низка тренінгів і майстер-класів”, – пояснила Наталя Кец, працівниця БФ “Карітас”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!