Мисткиня з відкритим серцем: як івано-франківська художниця допомагає ЗСУ й опікується притулком “Дім Сірка”

 • У Юлії Совтус спершу був потяг до музики, та з часом закінчила художньо-графічний факультет Інституту мистецтв. Мабуть, талант передався від батька, який також малював.

  Коли людина творча, вона творча у всьому. Це про Юлію Совтус. Вона не лише малює, а й робить іграшки з фетру й овечої шерсті, сумки, вироби зі шкіри. Крім того, відколи розпочалася війна, активно допомагає ЗСУ – частину від проданих робіт віддає на Збройні сили. Любить експериментувати – малює картини як пастеллю, так і акрилом та олійними фарбами. Полотна мисткині можна було переглянути навіть у Парижі.

  Художниця Юлія Совтус

  Юлія Совтус часто влаштовує акції – малює картини й за їх продаж оплачує операції тваринкам з притулку “Дім Сірка”. До слова, безпритульними майстриня опікується вже більше 10 років – допомагає з лікуванням й шукає нові домівки.

  “Намагаюся у цей непростий час бути корисною, допомагати нашим мужнім воїнам. Також безперервної допомоги потребують і наші друзі менші. Ось чому волонтерю вже довший час. Душа болить за безпорадними чотирилапими, яких безжально викидають на вулицю. Вони ж потребують нашої любові та опіки. Як не банально звучить, потрібно бути відповідальними за тих, кого приручили”, – наголошує Юлія. 

  Юлія МАРЦІНІВ

  Читайте також: Терапія піснями: прикарпатки вразили мережу виконанням давніх веснянок

  Безпритульні тварини шукають домівку
  Війнами втомлена та ніким не скорена
  Шкіряні сумки Юлії Совтус

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!