Митрополит Епіфаній відвідав Надвірнянський будинок дитини

 • Настоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній завітав з візитом на Прикарпаття.

  Сьогодні, 27 вересня, Епіфаній відвідав дитячий будинок у місті Надвірна. Там діти дотримуються режиму дня, займаються лікувальною фізкультурою та граються. Як говорить Митрополит, держава має опікуватись такими центрами.

  «Ми, як церква, опікуємось, допомагаємо сім’ям духовно і, по можливості, фінансово. Коли я відвідую будинки, то підключається потім і влада», – каже Митрополит.

  За його словами, батькам потрібна духовна підтримка, зараз намагаються залучити спеціально навчених капеланів для допомоги. Митрополит додає, що ті люди, які працюють у дитячих будинках – жертовні, роблять усе можливе, аби уникнути закриття таких закладів.

  Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА, каже, що чужих дітей не буває.

  «Роль держави у тому, щоб дбати про кожну дитину, особливо коли це стосується тих, хто позбавлений батьківського піклування або є сиротами. Сьогодні відвідали цей заклад, спілкувались з колективом і батьками, вивчали проблематику і робили все можливе, аби її вирішити», – говорить Онищук.

  Вона наголошує – важливо, що будинок відвадав Епіфаній.

 • «Церква, як православна, так і греко-католицька, це є соціальні партнери, які не стоять осторонь, допомагають у лікуванні. Івано-Франківська область у соціальній сфері є однієою з тих, хто дбає про незахищені верстви населення», – акцентує Світлана Онищук.

  Галина Кузнецова, директорка комунального некомерційного підприємства “ІФ ОСБД ІФОР” (дитячого будинку) пригадує, що прийшла працювати сюди педіатром, а вже минає 30-й рік, як вона стала директоркою будинку.

  «Тішусь, що у таке свято – Воздвиження Чесного Хреста Господнього – до нас завітав Митрополит. Питання будинку дитини відоме, та зараз є проблема реорганізації таких закладів. Я наголошую на тому, що діти мають жити в сім‘ях», – говорить Кузнецова. 

  Читайте також: Митрополит Епіфаній освятив новий храм на Івано-Франківщині (фото)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!